Oll Photography
poniedziałek, 1 grudnia 2014
Jasełka PB, klub Gwint.
Kilka szybkich fotek z ubiegłorocznych Jasełek zorganizowanych przez Politechnikę Białostocką w klubie Gwint.
Resztę jak zwykle znajdziecie na
Oll Photography.
Chicos
Sesja z chłopakami z Chicos odbyła się w październiku 2013 roku. Przedstawiam wam Mateusza, Adama i Pawła, czyli grupę Chicos.
Więcej oczywiście na
facebooku
, a na deser dodam plakat, na którym zostało udostępnione zdjęcie z powyższej sesji.
Sylwia.
Dawno mnie to nie było, zatem czas uzupełnić zaległości. Na początek sesja z Sylwią z 21.02.2013. Zapraszam do oglądania i komentowania.
Po więcej klikajcie tutaj:
klik
wtorek, 25 grudnia 2012
Zima Zima
niedziela, 9 grudnia 2012
Emilia.
Tym razem fotografowałam Emilę ( na kilku zdjęciach z Andrzejem). Zapraszam do oglądania i komentowania.
środa, 31 października 2012
Tykocin w kropli chmur.
niedziela, 9 września 2012
Emila
Sesja z Emilką, więcej na
facebooku.
Zapraszam;)
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)