poniedziałek, 1 grudnia 2014

Jasełka PB, klub Gwint.

Kilka szybkich fotek z ubiegłorocznych Jasełek zorganizowanych przez Politechnikę Białostocką w klubie Gwint. 











Resztę jak zwykle znajdziecie na Oll Photography.

Chicos

Sesja z chłopakami z Chicos odbyła się w październiku 2013 roku. Przedstawiam wam Mateusza, Adama i Pawła, czyli grupę Chicos.






Więcej oczywiście na facebooku , a na deser dodam plakat, na którym zostało udostępnione zdjęcie z powyższej sesji.

Sylwia.

Dawno mnie to nie było, zatem czas uzupełnić zaległości. Na początek sesja z Sylwią z 21.02.2013. Zapraszam do oglądania i komentowania.









Po więcej klikajcie tutaj: klik

niedziela, 9 grudnia 2012